Warning: A non-numeric value encountered in /home/lukasus/ftp/zorm/szkola/pg3stg/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /home/lukasus/ftp/zorm/szkola/pg3stg/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /home/lukasus/ftp/zorm/szkola/pg3stg/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /home/lukasus/ftp/zorm/szkola/pg3stg/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /home/lukasus/ftp/zorm/szkola/pg3stg/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody 100-lecia niepodległości Polski. W ramach tych obchodów samorząd szkolny zorganizował kilka konkursów. 31 października 2018 r. komisje konkursowe wyłoniły zwycięzców.W konkursie poezji i prozy patriotycznej pod hasłem „Dla Niepodległej” w kategorii klas gimnazjalnych

I miejsce zdobył  Mateusz Woroch z kl. IIIa,

II miejsce  zajęła  Karolina Lewandowska z kl. III f,

a III uzyskał Mikołaj Maszka z kl. IIIg

 

w tymże samym konkursie w kategorii klas VII- VIII

 

I miejsce zdobyła Agnieszka Grudzień z kl. VIII a,

II miejsce- Paulina Górecka z kl. VIII z kl. VIII f,

a III miejsce-Marta Urban z kl. VIII c

 

W konkursie  wiedzy historyczej

 

I miejsce zdobył zespół w składzie: Julia Brodowska i Julia Wichrowska z kl. VIII f

II miejsce Oliwia Tecław i Jakub Mikołajczyk z kl. III d,

III miejsce Jakub Abresz i Adrian Stobiński z kl. VIII e

 

W konkursie plastycznym, w którym każda klasa przygotowywała plakat o tematyce niepodległościowej

 

I miejsce uzyskała klasa VIII a,

II miejsce- klasa III c,

III miejsce-klasa VII e

Jury przyznało też trzy wyróżnienia. A otrzymali je:

klasa VIII c,

klasa III b oraz klasa VIII f

 

Wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Rodziców odbędzie się 9.11.18 r. na uroczystej akademii.

 

Podziękowania

09-12-18
Podziękowania

W imieniu Samorządu Szkolnego składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu mikołajkowego. Dziękujemy zwłaszcza rodzicom i uczniom, którzy przygotowali i dostarczyli wspaniałe wypieki. Miło nam zakomunikować, że ze sprzedaży ciast uzyskaliśmy 598 zł. Pieniądze te, jak wcześniej informowaliśmy, zostaną przeznaczone na bal integracyjny z osobami niepełnosprawnymi.  

Lista uczestników stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych

09-12-18
Lista uczestników stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych

Lista uczestników stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych

Kiermasz mikołajkowy

04-12-18
Kiermasz mikołajkowy

Samorząd szkolny PSP nr 1 organizuje w dniu 6.12.18 r. mikołajkowy kiermasz słodkości. Już za symboliczną złotówkę będzie można nabyć domowe ciasta i ciasteczka. Zainteresowanych zapraszamy do czytelni (budynek przy ulicy 2 Pułku Szwoleżerów) na długich przerwach o godz.11.30, 12.30 i 13.30. Pozyskane ze sprzedaży środki zostaną przeznaczone na organizację balu charytatywnego z osobami niepełnosprawnymi, który odbędzie się w lutym 2019 r.

XII Powiatowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej

16-11-18
XII Powiatowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej

14 listopada w Technikum im. gen. J. Hallera w Owidzu odbył się XII Powiatowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej. Spośród 35 uczestników konkursu Ernest Mindykowski, uczeń klasy VIII c, zdobył II miejsce. Do konkursu Ernesta Mindykowskiego przygotowała pani Hanna Szulc. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tak świętowaliśmy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

10-11-18
Tak świętowaliśmy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dziękujemy Panu Mariuszowi Szwoch- StudioMario.pl za współpracę i przygotowanie pięknego filmu z tego wydarzenia.

Konkursy „Dla Niepodległej” rozstrzygnięte!

08-11-18
Konkursy „Dla Niepodległej” rozstrzygnięte!

Nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody 100-lecia niepodległości Polski. W ramach tych obchodów samorząd szkolny zorganizował kilka konkursów. 31 października 2018 r. komisje konkursowe wyłoniły zwycięzców.

Dla Niepodległej- uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

01-10-18
Dla Niepodległej- uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Dla Niepodległej- uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła, podobnie jak inne placówki w mieście, włącza się w obchody 100-lecia niepodległości Polski. W związku z tym z inicjatywy samorządu szkolnego organizowane są różne imprezy.